Володар Кубка Гагаріна визначений не буде. Про це повідомляє офіційний сайт КХЛ.

Читайте також Хокей: чемпіонат світу-2020 офіційно скасовано через коронавірус

Рішення про розподіл місць за підсумками чемпіонату-2019/20 буде прийнято на одному з найближчих засідань ради директорів КХЛ. Також рада директорів ліги визначить склад учасників чемпіонату 2020/2021, після чого ліга розпочне підготовку календаря.

Лігою було розроблено безліч сценаріїв подальшого розвитку подій: від догравання чемпіонату в термін до 30 квітня 2020 року до продовження його в червні і липні. Однак на цей час виконання цих сценаріїв представляється малоймовірним.

Кілька клубів були змушені заявити про відмову від подальшої участі в плей-оф. Крім того, виникли б труднощі з поверненням іноземних гравців на територію Росії. Все це позбавило б турнір спортивної привабливості. Проведення плей-офф без команд, які завоювали право боротися за Кубок Гагаріна, було б порушенням спортивного принципу.

Продовження чемпіонату в літній період вкрай негативно відбилося б на наступному сезоні. При такому сценарії клубам необхідно повністю міняти звичні терміни літніх відпусток і передсезонної підготовки, а КХЛ змушена була б зрушувати терміни трансферних вікон, переносити початок сезону на критично пізню дату, а також скорочувати кількість ігор в чемпіонаті. Більш того, 18 клубів ліги вже завершили участь в чемпіонаті і почали планомірну підготовку до сезону-2020/21.

Слідкуйте за останніми новинами спорту у нашому Twitter та Telegram.