Сергій Стаховський – Грегуар Баррере 2:0 (6:3, 6:4)

Стаховський виявився сильнішим господаря корту Грегуара Барера – 6:3, 6:4. Матч тривав 1 годину і 15 хвилин.

За час проведений на корті українець зробив 9 подач навиліт, допустив лише одну помилку і реалізував 2 з 2 брейкпоінтів. Француз встиг 5 разів подати навиліт і не реалізувавши жодного брейкпоінта, допустив 3 помилки.

За путівку до півфіналу Сергій Стаховський в п'ятницю, 23 лютого, посперечається з 12 ракеткою світу Стефаносом Ціціпасом. Українець спробує перервати 19-матчеву серію поразок у поєдинках з тенісистами з топ-20.

Цікаво, що Сергій Стаховський не виступав в 1/4 фіналу на змаганнях ATP з 2015 року. Тоді в лютому Стаховський вийшов до чвертьфіналу в Роттердамі (програв Мілошу Раоничу), в Марселі дійшов до півфіналу (програв Жилю Сімону), а в Дубаї зіграв в 1/4 фіналу (програв Томашу Бердиху).