Встановити нове персональне досягнення українець зумів у протистоянні із 59-ю ракеткою світу Кеї Нішікорі. Саме японця вважали фаворитом зустрічі, та Стаховський запевнив - букмекери помилялись. Українець переграв представника Країни сонця, що сходить за усіма показниками і заслужено тріумфував у чотирьох партіях – 6:1, 3:6, 6:3 і 7:6.

Непростий іспит чекає на Стаховського у наступному раунді - сьомий сіяний іспанець Давід Феррер.
Тим часом лише годину і двадцять дві хвилини перебував на корті "Сюзанн Ленглен" швейцарець Роджер Федерер. Воно і не дивно, екс-першій ракетці світу протистояв тенісист із другої сотні рейтингу Максім Тейксейра. Француза хоч і підтримувала гаряче публіка, спромігся заробити лише 5 очок, до того ж другу партію програв в суху.

Федерер натомість реалізував аж 7 брейк-пойнтів і відвантажив стільки ж ейсів і здається навіть не спітнів. 6:3, 6:0, 6:2.

Куди більше енергії для виходу у третій раунд витратила перша ракетка світу Каролін Возняцкі. Практично однофамільниця Александра Возняк попсувала першій сіяній чимало крові. У другій партії канадійка навіть подавала на сет, але не вистачило нервів. 6:3, 7:6 за представницею Данії.