Журналіст запитав Сергія Ребров після поєдинку проти Аль-Шарджа, чи продовжить той контракт із клубом ОАЕ. На що українець дуже лаконічно відповів та пішов із флешзони.

До теми У стилі Арестовича: журналіст назвав термін, коли Ребров офіційно може очолити збірну України

Лаконічна відповідь українця

Inshallah,
– відповів Ребров.

У перекладі на українську така відповідь означає "На все воля Божа". Дуже загадкова відповідь від Сергія Станіславовича. Адже журналіст поставив запитання англійською мовою.

Ребров відповів, чи продовжить угоду з Аль-Айном: дивіться відео

Аль-Айн у тому матчі впевнено переграв Аль-Шарджа 2:0. Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі господарів, відіграв 73 хвилини, але не відзначився результативними діями.

Наразі підопічні Реброва йдуть на другому місці у Про-лізі ОАЕ, маючи у своєму активі 47 балів. До лідера Шабаб Аль-Ахлі відставання лише у 3 очки, а це відстань однієї перемоги.

Український наставник має контракт із Аль-Айном до кінця поточного сезону-2022/2023. УАФ сподівається, що після цього Сергій Ребров прийме збірну України, українські журналісти та блогери вже називають терміни приходу тренера до містка національної команди.

Натомість наставник може залишитись в клубів ОАЕ. Місцевий журналіст заявив, що Ребров може залишитись, аби допомогти команді добре виступити в азійській Лізі чемпіонів.