Росіянка в рейтингу WTA зараз посідає п'яте місце і в Стенфорді мала другий номер посіву. Американка ж, багато пропустивши через травму, покинула першу сотню табелю про ранги.

Однак негаразди молодшої Вільямс, схоже, вже позаду. Серена продемонструвала чудову форму, просто знущаючись на корті над своєю опоненткою. Із восьми геймів на власній подачі Шарапова виграла лише 3 і в підсумку безапеляційно поступилася. 6:1, 6:3.

У півфіналі зупинити американку спробує Сабін Лісіцкі. Німкеня у виснажливому 3-сетовому поєдинку здолала п'яту сіяну Агнєшку Радванську. Дві години та 35 хвилин протистояння принесли результат 7:6, 2:6 і 6:2 на користь Лісіцкі.

Сенсація в попередньому раунді надзвичайно втомила Маріну Єраковіч. Новозеландка, яка несподівано вибила із турніру Вікторію Азаренко, не змогла нічого протиставити Домініці Цибулковій. П'ять брейків словацької тенісистки забезпечили їй більш, аніж упевнену перемогу - двічі по 6:1. За путівку до фіналу Цибулкова боротиметься із француженкою Марьйон Бартолі.