Португалія – Сербія 1:2

Голи: Санчеш, 2 – Тадич, 33, Мітрович, 90

Португальці підійшли до матчу у статусі фаворита протистояння. Що підтвердили вже на 2-й хвилині зустрічі. Захисник сербів необачно зіграв поблизу власного штрафного, втратив м'яч. Атаку португальців влучним ударом завершив Санчеш1:0.

До теми Сербія сенсаційно вийшла на чемпіонат світу, Іспанія теж поїде у Катар

Гості апелювали до арбітра, що нібито у епізоді гравець суперника не за правилами забрав м'яч, але суддя не змінив свого рішення.

Вже через 10 хвилин серби могли зрівняти рахунок. Влахович перевірив на міцність стійку воріт, а м'яч після його добивання пролетів поруч з воротами.

Сербія переграла Португалію / Фото twitter.com/FIFAWorldCup

З потужним ударом Роналду з-за меж штрафного впорався голкіпер. Але перед цим був фол зі сторони сербів, Португалія отримала право на штрафний. Роналду виконав стандарт у традиційному стилі, але нападнику забракло влучності.

До перерви команди ще мали декілька моментів, щоб змінити цифри на табло, але жоден не вдалось реалізувати.

Після відпочинку реальну нагоду забити змарнував активний Санчеш. Португалець виконав сольний забіг флангом, майстерно прибрав суперника, але от воротаря Сербії обіграти не вдалось.

Серби теж не відсиджувались в обороні. Активність привела до гола та ще й на останній хвилині основного часу. Мітрович був найкращим на другому поверсі після подачі з флангу та головою замкнув верховий пас – 1:2.