Після безгольового матчу в Монтевідео, "рибки" змогли потішити фанатів забитими голами у ворота “Пеньяроля”. На старті другого тайму Неймар, якого вважають наслідником Пеле, пострілом у ближній кут відкрив рахунок. На 69 хвилині “Сантос” подвоїв свою перевагу Данілу точно пробив під дальню стійку.

“Пентяролю” ж вдалось скоротити відставання, однак ногами Дюрваля, який зрізав м’яча у власні ворота - 2:1 і згодом фінальний свисток - історичне святкування гравців “Сантоса” вирішили перервати уругвайські футболісти, яких розлютив бразильський фанат - фінал найпрестижнішого турніру південної Америки перетворився у побоїще - футболісти, тренерський штаб, фанати, полісмени - на полі бились усі.

А коли гарячі голови заспокоїлись - на поле вибіг Пеле в червоному піджаку і нагадав усім - що із ним “Сантос” виграв два Кубки Лібертадорес, третій, останній, - на рахунку Неймара.