Черговою жертвою команди Рожеріу Сені стало "Греміу". Перший голу в ворота гостей із Порту-Алегрі влетів на 13-й хвилині. Голкіпер "Греміу" Віктор, хоча й дотягнувся до м'яча, не зміг парирувати дальній постріл юного таланта господарів Касеміру.

В дебюті другого тайму Касеміру забив удруге. Втім цього разу у власні ворота. Після подання зі стандарту півзахисник невдало зіграв головою. Нічийним рахунком прихильники "Греміу" тішилися лише 10 хвилин. Марлос увірвався до карного майданчика і пробив із гострого кута.

Віктор знову зіграв не найкраще - попри контакт із м'ячем, ворота не врятував. Фінальну крапку "триколірні" поставили на 85-й хвилині. Лайнсмен не помітив положення поза грою і Жеан розправився із голкіпером. 3:1. "Сан-Паулу" з 12 очками впевнено очолює турнірну таблицю. "Греміу" на 7-му місці.