Уродженець Києва залишив автограф у воротах "Тампи" у складі якої в 2004-му став володарем Кубка Стенлі. На правах господарів льоду, до слова, саме “блискавки” відкрили рахунок звітної зустрічі. Вже на другій хвилині Лундквіста засмутив Стів Дауні. І от далі у другому періоді на слабкі місця колишньої команди нью-йоркцям вказав саме Федотенко. Руслан чітко замкнув передачу Річардса. “Лайтнінг” знову повели у рахунку зусиллями Пята.

Втім в заключній 20-хвилинці пропустили відразу три шайби без відповіді. Анісімов, Степан та Річардс упевнено перехилили шальки терезів на бік рейджерів. 4:2. Здобувши п'ятнадцяту перемогу у 23-х матчах, нью-йоркці втримують четверту сходинку Східної Конференції. попереду лише лідери дивізіонів “Піттсбург”, “Бостон” та “Флорида”.