Гол Романа Яремчука приніс перемогу Валенсії над Аросою (1:0) в 1/32 фіналу Кубка Іспанії. На 81-й хвилині поєдинку Рубен Бараха замінив українського форварда.

Бараха: Яремчук виконав хорошу роботу

Після поєдинку головний тренер Валенсії Рубен Бараха прокоментував перемогу в матчі Кубка Іспанії та похвалив Яремчука.

Ми знаємо, якими бувають ці матчі і знаємо історію Кубка. Суперник тиснув на нас на своєму полі. У першому таймі в нас було більше контролю. У другій половині ми дали їм можливість додати. Головне, що ми пройшли далі. Ми краще інтерпретували перший пас, простір. Яремчук виконав хорошу роботу з цими типами рухів. Про це ми говорили в перерві,
– сказав Бараха.

Також тренер "кажанів" пояснив заміну українця наприкінці поєдинку.

Заміна Яремчука була запланована. Він давно не грав багато хвилин, і ми вирішили, що його потрібно замінити, тому що він знадобиться нам у п'ятницю. Також у нас була можливість випустити Альберто Марі і дати йому зіграти, чого він не міг зробити 4 місяці. Усім потрібні хвилини, і Кубок – це можливість для них. Роман забив гол. Це теж добре для нього,
– відзначив Бараха.

Яремчук в Іспанії

• Нагадаємо, що Роман Яремчук на правах оренди поповнив Валенсію на початку вересня 2023 року.
  • Українець повинен був замінити травмованого основного форварда "кажанів" Уго Дуро.
  • Однак нападник довго не міг відкрити лік забитим голам. Лише в 11-му поєдинку за Валенсію Роман забив дебютний гол.
  • Зазначимо, що в поточному сезоні Яремчук відзначився забитими голами за Брюгге. У матчах Ліги конференцій Роман забив 4 голи.