"Володимир дуже добре працює на ногах, і в бою з ним Олександру слід діяти щільніше і вибірковіше, не допускаючи помилок. А якщо Кличку дозволити вільно переміщатися, він буде розбивати Сашу ударами з дальньої дистанції. Кличка слід постійно підтискати, висмикувати на себе і тут же контратакувати", - вважає російський тренер Микола Хромов.

"Потрібно боксувати агресивно і наносити удари не тільки в атаках, але і в контратаках - уникати передньої руки Володимира і бити лівою збоку, і правою, підсмикуючи Кличка. Атаки повинні складатися з двох-трьох ударів - треба нав'язати щільний бій, і тоді у Олександра все може вийти", - сподівається колишній наставник "регулярного" чемпіона з Росії.

До слова, Кличко і Повєткін не можуть домовитися про тести на допінг: український боксер наполягає, аби тести провело німецьке агентство NADA.

Нагадаємо, за словами Володимира Хрюнова – промоутера регулярного чемпіона світу за версією WBA Олександра Повєткіна, – поєдинок російського спортсмена із чемпіоном світу за версіями IBF, WBO і WBA українцем Володимиром Кличком відбудеться 5 жовтня у Москві.