Російські ЗМІ заявили, що контракт з ним таки розірвали.

"Перед розривом контракту Рагнар Сігурдссон пропустив кілька тренувань і матчів. Це сталося через те, що він пив. Клубу не сподобалася така поведінка гравця. Думаю, у Сігурдссона великі проблеми з алкоголем. У підсумку керівництво вирішило розлучитися з гравцем. Перед відходом Рагнар вибачився перед командою, тренерським штабом і гравцями", – цитує джерело в клубі видання Sport24.

Читайте також: Чому похмілля посилюється з віком

Однак на офіційному сайті "Ростова" згодом спростували інформацію про те, що у гравця проблеми з алкоголем.

"Відомості про начебто "серйозні проблеми з алкоголем" у гравця не відповідаю дійсності. За майже два роки виступів у "Ростові" Рагнар показав себе як великий професіонал і людина, на якого завжди можна покластися у важкій ситуації. Саме тому в цьому сезоні він носив капітанську пов'язку. Контракт з капітаном був розірваний на його прохання. Ми пішли назустріч Сігурдссону, оскільки високо цінуємо його самовіддачу в кожному матчі та людські якості", – йдеться в заяві клубу.

Варто відзначити, що захисник перейшов в "Ростов" з "Фулхема" в січні 2018 року. З того часу Рагнар провів 53 офіційні матчі за команду. У сезоні-2019/20 Сігурдссон провів 13 матчів за "Ростов". Він не зіграв у трьох останніх матчах команди в чемпіонаті, хоча перед тим 14 та 17 листопада зіграв за збірну Ісландії матчі кваліфікації Євро-2020. Та перед тим він ще чотири рази не потрапляв до заявки на гру.