Очікується, що 11 жовтня вони візьмуть участь в очних ставках з постраждалими, а 12 жовтня буде прийнято рішення про їх майбутній запобіжний захід.

Читайте також: Як російські футболісти Мамаєв та Кокорін влаштували бійки у Москві: відео усіх сутичок

Обидва футболісти були допитані, після чого їх затримали на 48 годин в СІЗО. За 213-ю статтею КК РФ "Хуліганство" їм загрожує до 5 років позбавлення волі.

Нагадаємо, що Олександр Кокорін і Павло Мамаєв побили двох чиновників Мінпромторгу РФ у московському кафе. Інцидент стався в понеділок, 8 жовтня, близко 9:15 у кав'ярні в центрі Москви. За словами очевидців, Кокорін і Мамаєв перебували в неадекватному стані.

Пізніше Кокорін та Мамаєв були викликані в поліцію для допиту. Павло Мамаєв з'явився вчасно, а от Кокорін до 18:00 середи, 10 жовтня, повинен був прибути в поліцію, проте не зробив цього. Поліція почала процедуру оголошення Кокоріна в розшук. При цьому адвокат гравця Умалат Сайгітов розповів, що просив перенести допит свого підзахисного, тому що той не встигав приїхати до відділення. За його словами, слідчий так і не відповів. Все ж футболіст прибув у поліцію із запізненням у півтори години.

Відео допиту Павла Мамаєва та Олександра Кокоріна

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24