Так, фанати збірної Росії одягнули різноманітні костюми. На трибунах можна було побачити чебурашку, кокошники та героя мультфільму "Деревня дураков".

До речі Росія вистраждала перемогу на Євро-2020 у матчі зі скасованим голом Фінляндії: відео

До речі, кокошники одягали як дівчата, так і хлопці. Завітав на червневу гру навіть Дід мороз. Вболівальники співали гімн та робили купу селфі.

Як пройшов матч

• Гра завершилась з рахунком 0:1 на користь Росії. Щоправда, остання буквально "вистраждала" перемогу.
  • Загалом збірні забили по одному голу, проте м'яч Фінляндії скасували через офсайд.
  • За Росію відзначився Олексій Міранчук. Він забив гол на останніх хвилинах першого тайму після передачі Артема Дзюби.

У результаті Росія піднялась на друге місце в групі B. Натомість Фінляндія опустилась на третю позицію. Лідирує у групі Бельгія.