З мінімальною різницею, поступившись в 1/2 господаркам змагань китаянкам, представниці наших сусідів з першої чверті малого фіналу взялися зривати спортивну злість на італійках, тож після дебютної частини гри росіянки вели уже з рахунком - 4:0.

Не змогли отямитися дівчата з Італії і в другій чверті, після якої рахунок став 6:1 і, здавалося, медалі у кишені росіянок. Та великої перерви вистачило італійкам, аби врешті отямитися. Третя частина гри пройшла під диктовку представниць Апеннін, яким вдалося, здавалося б, неможливе - скоротити власне відставання до мінімуму.

На більше, утім, сил не вистачило. У заключній частині гри росіянки кинули усі старання на оборону і не прогадали - 0:0 в останній чверті та 8:7 на користь Росії у підсумку.

Золоті медалі сьогодні розіграють команди Китаю та Греції.