Про це повідомляє sport.cz.

Читайте також: Історичний тріумф: як хокейна збірна США 20 років йшла до перемоги на Олімпіаді-2018

Представник спортсменів з Росії пропонував менеджеру чехів 100 євро за те, щоб команда Олега Знарка зіграла в червоній формі. Також Ян Черни підкреслив, що очікував такого кроку від росіян.

Представники команди ОАР прийшли, щоб замінити форму. Один з росіян тиснув на мене, кажучи, що у чеської збірної красива світла форма. Він пообіцяв мені 100 євро, щоб збірна ОАР вийшла на лід у червоній формі. У підсумку ми вибрали ту форму, яку хотіли собі росіяни,
– зазначив Ян Черни.

Варто зазначити, півфінальний хокейний матч між чехами та росіянами відбудеться завтра, 23 лютого.

Нагадаємо, 18 лютого у ЗМІ з'явилась інформація, що у допінг-пробі бронзового призера Олімпіади-2018 спортсмена з Росії Олександра Крушельницького знайшли мельдоній. Наступного дня Спортивний арбітражний суд у Лозані відкрив проти Крушельницького справу. На помилку сподівався не тільки Олександр, але й його тренер. Вони були переконані, що хтось просто хоче саботувати аналізи росіянина. Проте перевірка другої допінг-проби підтвердила вживання мельдонію росіянином.

Що таке мельдоній? Лікарський препарат, який застосовують при кардіологічних захворюваннях, для покращення працездатності та при фізичному перевантаженні. Мельдоній заборонили для використання спортсменами з 1 січня 2016 року. За перші кілька місяців після цього від змагань усунули близько ста спортсменів, в пробах яких виявили препарат. Спортсмени представляли переважно країни колишнього Радянського Союзу, і найбільше серед них було росіян.