Таку заяву вона зробила у коментарі ресурсу Sports.ru. Зауважимо, що наразі Хоркіна – перший заступник начальника ЦСКА, член правлячої "Єдиної Росії" та один із засновників військово-патріотичного руху "Юнармія".

Читайте також: Скандал із заявою Лайми Вайкуле про Крим: у Росії "взялися" за співачку

Як підкреслила екс-спортсменка, вона повністю поділяє те, що сьогодні робить Путін.

"Я підтримую все, що робить президент у зовнішній і внутрішній політиці. Росію поважають, з нею рахуються. Ми дуже цінуємо свої цінності, особливо духовні, моральні. Пам'ятаємо свою історію та дбайливо її зберігаємо. Ми є вдячними нашим ветеранам за мир, який ми зобов'язані зберегти та передати майбутньому поколінню. І, звичайно, спортивні досягнення. Країна у нас – дуже велика, відразу всім добре стати не може, тому що було так все запущено в 90-х. Звичайно, президенту нелегко", – каже вона.

Крім того, колишня гімнастка підтримує політику Кремля щодо анексії Криму.

А що стосується Криму, люди, що, не мають права вибрати, як вони хочуть жити? Або ви хочете, щоб їх вбивали, як у Сирії? Вони хочуть говорити російською, жити у мирі та виховувати дітей. Вони не хочуть бути згорілими, як у Одесі. Не хочуть боятися, йдучи до церкви, потрапити до в'язниці, тому що просто 9 травня виходять на вулиці, надівши фронтовий мундир із нагородами. Тим більше, все було зроблено законним шляхом через референдум! Люди – не свині, вони мають право на голос і на життя. На життя ту, яке вони хочуть. Практично весь Крим сказав: "Ми хочемо в Росію". І вони – Росія,
– наголосила Хоркіна.

За її словами, Кремль дав жителям Криму можливість спокійно сказати своє слово, "інакше їх би вбили".

Читайте також: Український стрибун у воду Пригоров брав участь у змаганнях в окупованому Криму: фото

"Хто? Бандерівці. Ви вважаєте, Бандера – це нормально? І ви вважаєте, зараз в Україні немає фашизму? Якщо люди не можуть на хресну ходу піти? Відзначити Хрещення Русі так, як вони хочуть. Також там над нашими журналістами знущаються та видворяють звідти", – вважає колись прославлена олімпійська чемпіонка.