Поквитатись із Рафаелем Надалем у шведа була нагода у чвертьфіналі цьогорічного турніру.

Та перша ракетка світу був проти. Зробивши акцент на гру на задній лінії, іспанець змушував опонента багато помилятись. У Содерлінга - 41 невимушена помилка, у Надаля - їх лише 13. Ще один компонент за яким Рафа повністю переграв суперника - гра на прийомі.

Шести брейків сповна вистачило чинному чемпіону аби пройти далі. 6:4, 6:1, 7:6, іспанець уже вшосте в кар’єрі гратиме у півфіналі відкритого чемпіонату Франції.

А от наступний суперник Рафи - Енді Маррей до цієї стадії Ролан Гарросу ще не доходив. Завадити персональному рекорду британця не зумів Хуан Ігнасіо Чела. Аргентинець із четвертого десятку найкращих на планеті пручався як міг, особливо це стосується стартових двох партій, які тривали понад дві годин.

Та зрештою у знаки далась різниця у віці між тенісистами. На радість фанатів шотландця - це він майже на 8 років молодший за свого опонента. 7:6, 7:5, 6:2.

Відтак, Маррей, ставши останнім півфіналістом, довершив цікаву картину - в 1/2 Ролан Гарросу гратиме топ-четвірка рейтингу ATP.