Різдвяна гонка, або ж гонка зірок біатлону World Team Challenge, складається з двох етапів — мас-старту та гонки-переслідування. В хмаганняї виступила й українська пара Дмитро Підручний та Анастасія Меркушина.

До слова: Різдвяна гонка з біатлону 2019: онлайн-трансляція

Результати мас-старту

У мас-старті український дует на восьми вогневих рубежах допустив всього три промахи, що дозволило нашій команді фінішувати третіми.

Перемогла ж італійська пара Доротея Вірер / Лукас Хофер. Вони допустили аж шість промахів, однак показали час 32:16,9. Пара Лаура Дальмаєр — Філіп Наврат стала другою в мас-старті.

Останніми ж фінішували росіяни Катерина Юрлова-Перхт / Матвій Єлісєєв. Вони здійснили п'ять промахів та відстали від переможців на +1:43,9.

Результати гонки-переслідування

Щодо гонки-переслідування, то українці стали срібними призерами. На останньому колі Підручний обійшов Філіпа Наврата. Німець же згодом втратив і третє місце, коли перед фінішем проґавив ривок француза Антоніна Гігонна. Тож Лаура Дальмаєр, для якої це була прощальна гонка в біатлоні (німкеня покидає професійний спорт у віці 26 років), у підсумку залишилася без подіуму.

Відео здобуття срібла українцями на Різдвяній гонці

Італійці провалили стрільбу, тож теж залишилися без подіуму. Натомість перемогли норвежці Марте Олсбю Ройселанд та Ветле-Сьястад Крістіансен.