Гості із Санта-Фе в першому таймі провели кілька небезпечних атак. Вийти вперед зуміли вже після перерви. 38-річний центр-форвард Естебан Фуертес, який свого часу пограв у Англії, Франції та Іспанії, вразив ворота своєї колишньої команди. Двоє захисників не зуміли завадити ветеранові завдати прицільного удару.

Кінцівка ж зустрічі все-таки залишилася за "Ля Бандою". Спочатку Леандро Карузо відновив рівновагу, розстрілявши ворота із 5-ти метрів. Голкіпера в рамці вже не було. А ще через 3 хвилини "Рівер" ледь не здобув вольову перемогу. Однак Павоне, вийшовши на побачення із воротарем, пробив у штангу.

1:1, третя поспіль нічия "Рівер Плейта". "Мільйонери" наразі на 8-му місці і вже сьогодні вночі можуть втратити навіть теоретичні шанси на чемпіонський титул.