9-го червня стало відомо, що Жан Беленюк візьме участь у дострокових парламентських виборах. Жан, який минулого тижня виграв золото Європейських ігор, десятий у списку партії "Слуга народу".

Читайте також: Хто зі спортсменів балотується до Верховної Ради

За його словами, рішення піти в політику стало несподіванкою для нього. Спортсмен озвучував в інтерв'ю думки про те, що по закінченню своєї спортивної кар'єри, можливо, буде займатися політичною діяльністю.

На цей момент, я цілком занурений в підготовку до Токіо-2020 (Літні Олімпійські ігри, – Спорт24) і не думав про цей напрямок. Але так вийшло, що наш чинний Президент Володимир Олександрович розгледів у мені якості, які можуть бути корисні для розвитку спорту в Україні та запросив до лав своєї політичної сили.

Порадившись зі своїми близькими й рідними, людьми, чия думка для мене авторитетна, – було прийнято рішення, що потрібно йти й намагатися якимось чином змінити ситуацію,
– цитує Жана Xsport.

Коли відбудуться вибори до Ради?21 травня Президент України Володимир Зеленський підписав указ про припинення повноважень Верховної Ради. Позачергові парламентські вибори відбудуться в Україні 21 липня 2019 року.