О 15:20 стартували змагання у стрільців. У змаганнях серед жінок (пневматична гвинтівка, 10 м) українці Наталії Калниш не вистачило 0,1 бала, щоб пройти у фінал. А о 19:00 розпочнуться змагання у чоловіків (пневматичний пістолет, 10 м). Тут честь синьо-жовтої команди захищатимуть Павло Коростильов та Олег Омельчук.

У груповій велогонці о 15:30 в чоловіків стартували троє українців – Андрій Грівко, Денис Костюк та Марк Падун. Змагання закінчаться близько 22:00.

О 16:00 стартували змагання у кінному спорті в особистих вправах (виїздка). Тут Україну представлятиме Наталія Логутенкова.

О 16:00 розпочались змагання у дзюдоїстів. Тут у категорії до 48 кг українка Марина Черняк вже здобула свою першу перемогу та пройшла до 1/8 фіналу. Усі двобої в цій дисципліні відбудуть сьогодні, в тому числі й фінал, тож продовжуємо слідкувати за нашою спортсменкою.

О 16:30 розпочалась кваліфікація у чоловічих змаганнях з спортивної гімнастики (особистій та командній першостях). У цих змаганнях вболіватимемо за Олега Верняєва, Владислава Грика, Максима Семянківа, Андрія Сєнічкіна та Ігоря Радівілова.

О 16:45 розпочнуться змагання у жіночій шпазі – у 1/16 фіналу стартують Яна Шемякіна (проти американки Кортні Херлі), Олена Кривицька (проти кореянки Лам Шин А) та Ксенія Пантєлєєва (проти естонки Ірини Ембріч). Фінальний двобій відбудеться орієнтовно о 23:45 і очікуємо, що олімпійська чемпіонка Лондона Шемякіна зможе захистити свій титул.

Не швидше 17:00 на тенісний корт вийдуть Ілля Марченко та Еліна Світоліна.

О 18:30 в Лагуні Родрігу-ді-Фрейташ у попередньому запливі в академічному веслуванні візьме участь чоловіча четвірка парна – чемпіони світу 2014 року.

О 1:00 розпочнуться змагання важкоатлетів – у жінок у вазі до 48 кг експерти високо оцінюють шанси українки Юлії Паратової.

А о 2:30 ночі першою серед українців у настільному тенісі розпочне боротьбу Тетяна Біленко.

Підтримай наших олімпійців та вигравай призи!