Австралійська збірна традиційно сильно виступає у змаганнях з плавання – так, в перший день на дистанції 400 м вільним стилем перемогу святкував Мек Хортон. Друге місце у цій дисципліні – за китайцем Янг Сунем, "бронза" – у італійця Габріеля Детті.

Ще одне "золото" для "Зеленого континету" принесли жінки, причому у естафеті 4х100 вільним стилем вони фінішували зі світовим рекордом – 3 хвилини та 30,65 секунди. Срібну нагороду у цій дисципліні вибороли американки, а бронзову – канадійки.

Підтримай наших олімпійців та вигравай призи!

Також визначились переможці у дисципліні 400 м комплексом у чоловіків та жінок. У чоловіків "золото" виборов японець Косуке Хагіно, "срібло" у представника США Чейза Каліша, а "бронза" – у японця Дайа Сейто. А у жінок угорка Катінка Хоссу перемогла із світовим рекордом, а компанію на п'єдесталі їй склали Меделін Дірадо та іспанка Мірейя Бельмонте Гарсія.

Ще один комплект медалей розіграли у важкій атлетиці – у ваговій категорії до 48 кг перемогу святкувала спортсменка з Таїланду Сопіта Танасан. "Срібло" у індонезійки Срі Вахуні Агустіані, а "бронза" – у японки Хіромі Міяке.