У п'ятницю українці виступатимуть одразу у кількох видах спорту в фінальних змаганнях.

Зокрема, у кінному спорті в конкурі за Україну виступатиме Рене Теббель. Перший раунд розпочнеться о 16:00, фінальний – о 19:00.

О 18:00 представниці синхронного плавання Лоліта Ананасова, Олена Гречихіна, Дар'я Юшко, Олександра Сабада, Катерина Садурська, Анастасія Савчук, Ксенія Сидоренко, Анна Волошина і Ольга Золотарьова спробують покращити свій вчорашній результат – після обов'язкової програми наші дівчата йдуть четвертими, однак у японок, які наразі треті, їм треба відіграти всього 0,3 бала.

У сучасному п'ятиборстві триматимемо кулаки за Анастасію Спас. Останній вид у цих змаганнях – біг із стрільбою – розпочнеться о 00:00.

Найбільше українців у пятницю змагатиметься на Олімпійському стадіоні. Зокрема, о 14:00 у ходьбі на дистанцію 50 км стартували легкоатлети Сергій Будза, Іван Бензерук, Ігор Главан (фініш очікується орієнтовно о 17:30), а о 20:30 у ходьбі на 20 км позмагаються Надія Боровська, Інна Кашина та Валентина Мирончук.

У сектор для метання молота о 03:05 вийде Євген Виноградов.

Останніми за медаль змагатиметься жіноча естафетна команда на дистанції 4х100 метрів (Наталія Погребняк, Олеся Повх, Христина Стуй, Єлизавета Бризгіна) – старт заплановано на 4:15.

Читайте також: Українець Чебан побив рекорд Олімпіади, у США вже 100 медалей: яким був 13-й день у Ріо