"Я велосипедист. І уявіть собі, я можу сказати - я звідтіля ж, звідки Кейдел Еванс. Це неймовірно, фантастика якась", - каже велосипедист Ян Дженкінс.

Не відводила очей від телеекранів родина велогонщика. От батько, хоча й розійшовся з матір'ю Еванса, коли Кейдел був ще маленьким, піднімає келих шампанського за перемогу сина. А от і мама, разом із бабусею, хизуються фотографією Кейдела на передовиці газети.

"Заради цього моменту він працював довгих двадцять років. Кейдел був неймовірно вимогливим до себе, до свого тіла, він ніколи не уникав навантажень, мусів багато чого викреслити зі свого життя. Він працював, працював, працював - і лише завдяки цьому його мрія врешті здійснилася", - каже мама Кейдела Еванса Хелен Кокс.

Нагадаємо, Кейделу Евансу вже 34 роки. Свого часу за австралійцем закріпилося реноме "вічно другого". У 2007 та 2008 йому не вистачало зовсім трохи, щоби перемогти на "Турі". Еванс став першим в історії представником Зеленого континенту, якому вдалося перемогти на найпрестижнішій велобагатоденці планети.