Програму третього змагального дня етапу Кубка світу з біатлону відкривала чоловіча гонка переслідування. Україна в персьюті була представлена трьома біатлоністами: Антоном Дудченко, Артемом Примою та Богданом Цимбалом. Дмитро Підручний не вийшов на старт гонки через нещодавню травму коліна.

Скромний виступ українців

Першим серед українців вийшов на трасу Антон Дудченко. Наш біатлоніст допустив шість промахів на дистанції. Невдала стрільба не дозволила йому покращити стартову 17-ту позицію. У підсумку Антон фінішував 38-м.

У залікову зону також потрапив Артем Прима, який у порівнянні з результатом у спринті втратив чотири позиції. Українець допустив 4 промахи на трьох останніх вогневих рубежах і в підсумку фінішував 39-м.

Найкраще серед українців виступив Богдан Цимбал. Український біатлоніст повторив власний рекорд сезону на Кубку світу, посівши 31-е місце на фініші. Богдан у порівнянні зі стартовим номером зумів відіграти 12 позицій.

Чемпіоном персьюту в Нове-Место став норвежець Йоганнес Бьо. На фініші він випередив свого брата на 34,6 секунд. "Бронза" дісталася шведу Мартіну Понсілуомі.

До речі, це 13-та особиста перемога Бьо-молодшого на етапах Кубка світу, а також 16-та перемога в сезоні, включно з Чемпіонатом світу в Обергофі 2023..