Руслан Федотенко з компанією вже у першому періоді пояснили суперникам гостя із Кароліни хто господар льоду - Ейвері відкрив рахунок.

Відповідь у гостей знайшлася в наступній двадцятихвилинці - Хенрік Лундквіст не зумів впоратися із потужним кидком Олексія Понікаровського. Шайба українця проте стала єдиним успіхом ураганів у місті великого яблука. Третій період перетворився на фіаско гостей.

Джірарді, Дубінскі, Калахан та Річардс по разу запалювали сирену за воротами Кема Варда. Тож 5:1 - впевнена перемога команди Федотенка, яка тріумфувавши вшосте поспіль закріпилася на четвертій сходинці східної конференції.
Випереджають рейнджерів зокрема “Вашингтон” та “Піттсбург” які теж здобули чергові перемоги. З високо піднятими головами лід також залишали хокеїсти “Баффало”, “Детройта”, “Чикаго”, “Анахайма”.