Реал – Айнтрахт 2:0

Голи: Алаба, 37, Бензема, 65

Команди обережно розпочали поєдинок, жодних загроз біля обох воріт не було. Реал більше контролював м'яч, але перший небезпечний момент був саме біля володінь "Королівського клубу", пише 24 канал.

До теми Айнтрахт після 1:6 від Баварії спробує "вкрасти" трофей у Реала: анонс Суперкубка УЄФА

Камада вийшов віч-на-віч із голкіпером, але пробив прямо туди, де стояв Куртуа. От і перший момент змарнував Айнтрахт.

Мадридці відповіли ще гострішим моментом. Вальверде класно знайшов у штрафному суперника Бензема. Карім перевів далі на Вінісіуса, але м'яч з лінії воріт вибив Тута. Центрбек став справжнім героєм моменту та кривдником Реала.

Іспанський голкіпер "вершкових" впорався з ударом Кнауффа.

Невисокий темп футболу показували команди у першому таймі.

Фіаско захисту Айнтрахта

На 37-й хвилині рахунок у матчі було відкрито 1:0. Кутовий для Реала став гольовим. Бензема найкраще зіграв на другому поверсі, м'яч від голови Каріма полетів на голову Каземіро, який скинув на вільного Алабу. Австрієць вже у порожні ворота розмочив нулі на табло. Захист Айнтрахта повністю відпустив захисника суперника. "Королівський клуб" повів у поєдинку.

Наприкінці першої 45-хвилинки підопічні Карло Анчелотті активізувались в атаці. Кросс класно віддав на Бензема. Карім майстерно обробив та другим дотиком пробив зовсім поруч зі стійкою німецьких воріт.

Вінісіус отримав передачу від Бензема, але з його ударом у дальній кут впорався Трапп.

Вже у наступній атаці Каземіро пристрілювався з-за меж штрафного – Трапп був на місці.

Реал заробив право на небезпечний штрафний. Але заготовлений розіграш стандарту провалився. Вальверде низом влучив у стінку з гравців Айнтрахта.

Реал з мінімальною перевагою у рахунку пішов на відпочинок 1:0.

Нестримний Бензема

Другий тайм розпочався з контролю м'яча від Реала.

Айнтрахт вибіг у стрімку контратаку, Ліндстрем прорвався флангом, але Каземіро наче справжній лев дограв до кінця та не дозволив супернику створили загрозу воротам Куртуа.

Реал – Айнтрахт / Фото з твітеру Super Cup

Вінісіус на 55-й хвилині змарнував чудову нагоду подвоїти перевагу Реала. Але дива реакції на лінії воріт продемонстрував Трапп, який парирував постріл Жуніора впритул.

У середині другого тайму Каземіро перевірив на міцність каркас воріт німецького клубу – поперечина врятувала володіння Траппа від другого пропущеного голу.

Кнауфф шведою пробив із правою по воротах "вершкових" – Куртуа легко забрав м'яч до рук.

На 65-й хвилині Бензема подвоїв перевагу мадридців. Вінісіус віддав на вільного Каріма, який ударом в один дотик легко переграв голкіпера суперника – 2:0.

Після другого голу Реал дещо віддав м'яч під контроль німецькому супернику, але мадридський клуб добре діяв в обороні.

Реал ще декілька разів виходив у стрімку атаку. Однак жодна з них не закінчилась небезпекою.