Одним із перших українських захисників привітав боксер Василь Ломаченко. Спортсмен із 24 лютого повернувся в Україну та вступив у територіальну оборону рідного Білгород-Дністровського.

До теми Всі бачать Вашу міць: Зеленський з передової привітав українських захисників із Днем ЗСУ

Привітав зі святом та отримав "на горіхи" від українців

Видатний боксер виклав світлину наших військових. Все б нічого, якби на світлині вітання не було мовою, якою говорить окупант.

Ломаченко коротко підписав світлину, але теж російською мовою та у традиційному для нього стилі.

Зі святом! Янгола-охоронця! З Богом!,
– написав боксер.


Ломаченко привітав із Днем ЗСУ / Скриншот із інстаграму боксера

Його підписники розділились на два табори. Були ті, хто подякував боксеру за підтримку, а були і ті, хто вкотре розкритикував неоднозначну позицію та релігійні погляди Василя щодо Росії.

Реакція фанатів на привітання Ломаченка

  • "Дивно, що це не російський спецназ";
  • "Василь, навіщо усюди приписувати Ангела Охоронця? Ну що не можна привітати нормально?";
  • "Вася, а чому не державною?";
  • "Дякую що хоч цього разу не виклав руских бомжів (спецназ)".

Цікаво, що лише три дні тому Ломаченко виклав на своїй сторінці в інстаграмі фото з процесу випікання просфури – маленького літургійного хліба. Боксер позначив локацію Києво-Печерська лавра, де нещодавно відбулись обшуки.

Чого там тільки не знайшли – факти розбещення неповнолітніх, прославляння російської агресії, поширення російської пропаганди, державні нагороди від країни-агресора, російські паспорти та багато іншого.

Після чого в Україні фактично заборонили роботу УПЦ МП як такої, що становить загрозу національній безпеці та суверенітету нашої держави. Але, схоже, що Ломаченка це не лякає.