РБ Лейпциг – Баварія 1:1
Голи: Форсберг, 45+3 – Левандовські, 3

У четвертому турі чемпіонату Німеччини зустрілися лідери ліги "Лейпциг" та "Баварія". Останнім часом протистояння цих команд стало принциповим і "Лейпциг" чи не єдиний, хто може нав'язати "Баварії" конкуренцію в Німеччині.

Швидкий гол "Баварії"

Гості надзвичайно агресивно розпочали матч, що вилилося у забитий м'яч. Мюллер, який на днях відсвяткував 30-річчя, вирізав на Левандовського. Поляк вийшов віч-на-віч з Гулачі й переграв угорця – 1:0.

Господарі поля ледь не відігралися у наступній атаці. Вернер вивів на ударну позицію Клостерманна, але фулбек пробив значно вище воріт Ноєра. Після цього "Баварія" повністю взяла під контроль гру: мюнхенці тринькали небезпечні моменти один за одним. На 38 хвилині чемпіони Німеччини заробили пенальті: Забітцер грубо зіграв проти Ернандеса у штрафному. Рефері призначив пенальті, але вирішив скасувати покарання, переглянувши повтор.

У компенсований до першого тайму час вже Ернандес порушив правила у власному штрафному й арбітр вказав на пенальті. Цього разу рефері свого рішення не змінив і Форсберг зрівняв рахунок.

Відродження господарів

Після перерви "Лейпциг" вийшов зовсім іншою командою. "Бики" відразу створили декілька гострих моментів і змусили Ноєра демонструвати свої навички. "Баварія" відповіла відразу: Кімміх вивів на ударну позицію Комана й француз дивом не забив. М'яч вибили оборонці.

На 60 хвилині Ноєр знову продемонстрував хорошу реакцію. Забітцер завдав дальнього удару й м'яч різко змінив траєкторію. Мануелю вдалося відбити складний удар лівою рукою.

Через чотири голи свою неймовірну реакцію продемонстрував Гулачі. Толіссо дозволили пробити з близької відстані – воротар "Лейпцига" дивом врятував партнерів. У наступній атаці партнери вивели Вернера віч-на-віч з Ноєром, але Тімо пробив повз ворота.

На 77 хвилині Гулачі ледь не "привіз" гол. Після удару Комана м'яч падав за комірець угорському голкіперу й той ледь не заніс м'яч у власні ворота. Господарів врятував каркас воріт. А на 89 хвилині Вернер мав виривати перемогу для своєї команди. Він вийшов на побачення з Ноєром і пробив точно в голкіпера "Баварії". Гості в компенсований час також могли вирвати перемогу. Мюнхенці заробили гострий штрафний, Коутінью виконав навіс, Зюле зробив пас на Левандовські, але Роберт дивом не влучив.