Матч закінчився з рахунком 1:1, а суперники обмінялися двома швидкими голами в середині другого тайму.

Єдиний гол "Зеніту" забив українець Ярослав Ракіцький. Футболіст відкрив рахунок в гостьовому матчі проти "Локомотива" фірмовим ударом зі штрафного на 55 хвилині.

Примітно, що Ярослав забив вдруге після поцілунку в голову від свого одноклубника Магомеда Оздоєва. У перший раз Оздоєв поцілував українця в матчі 21 туру РПЛ з "Оренбургом" (3:1). Тоді Ракіцький також відзначився зі штрафного.

Нічия 1:1, яка дозволила "Краснодару" наблизитися до "Зеніту" на чотири очки, а ось "Локомотив" тепер четвертий в турнірній таблиці РПЛ.