Друга ракетка світу запустив ініціативу разом із зіркою НБА, своїм земляком Пау Газолем.

Варто прочитати Спорт проти коронавірусу: спортсмени, які підтримали світ у боротьбі із пандемією

Ми, спортсмени, несемо відповідальність, тому що ви нас підтримуєте, і зараз той самий момент, коли ми не можемо вас підвести. Ми з Пау Газолем запускаємо ініціативу, яка повинна об'єднати всіх спортсменів і допомогти Червоному хресту. Мета цілком зрозуміла – зібрати 11 мільйонів євро для допомоги постраждалим. Ми віримо, що всі спортсмени візьмуть участь. Ми з Пау вже зробили свій внесок. Це буде нашою головною перемогою,
– заявив Надаль.

Надаля вже підтримало чимало зіркових іспанців, серед яких тенісисти Давід Феррер та Гарбінє Мугуруса, а також відомий воротар Ікер Касільяс.

Звичайно ж, я приєднуюся! Зробімо це разом,
– підтримала тенісистка.

Однією із перших серед спортсменів, хто відгукнувся допомогти людям у боротьбі із коронавірусом стала друга ракетка світу Сімона Халеп, яка пожертвувала кошти на придбання медичного обладнання в двох містах Румунії.
Переможниця US Open-2019 канадська тенісистка Бьянка Андреєску в своєму інстаграмі написала, як буде боротися з поширенням пандемії коронавірусу.

Друзі! Я пожертвую ракетку з автографом благодійному фонду, щоб допомогти нужденним у важкий час. Ви можете зробити пожертвування і отримати шанс виграти ракетку. Всі гроші підуть безпосередньо на боротьбу з коронавірусом, 25 доларів можуть змінити світ,
– написала Бьянка.

Слідкуйте за останніми новинами спорту у нашому Twitter та Telegram