"На ринг я вийду готовим на всі 100 відсотків. Я чудово розумію, що в моїй боксерській кар'єрі мені більше може і не з'явиться шанс стати чемпіоном світу. У Мангеймі ж Кличко виставляє всі свої чемпіонські пояси", - розповів Франческо П'янета в інтрев'ю виданню "Взгляд".

Італієць сподівається, що в нагоді йому стане досвід, отриманий у тренувальному таборі Кличка минулого року.

"Мені не з чуток відома манера ведення бою українцем, адже я працював у тренувальному таборі Володимира влітку минулого року, коли Кличко-молодший готувався до бою з американцем Тоні Томпсоном. Знаєте, до 28 років я багато чого пережив у своєму житті. Мені довелося пройти такі випробування, які не побажаєш і ворогові. Але я все це вже пройшов. Пройшов онкологічне захворювання. Я переміг рак. Виграю і в Кличка", - переконаний П'янета.

До слова, італієць Франческо П'янета готується до поєдинку з Володимиром Кличком у футболці, яку отримав у тренувальному таборі українця у червні минулого року.

Нагадаємо, на початку березня Володимир Кличко і Франческо П'янета провели прес-конференцію, присвячену їхньому поєдинку 4 травня цього року. Боксери влаштували дуель поглядів та поспілкувались з журналістами на SAP-арені у Мангеймі.