Звіт на 430 сторінок отримали журналісти Sky Sports. У ньому присутні деталі звіту від британського розвідника Крістофера Стіла.

"У липні 2011 року Стіл представив звіт, в якому коротко викладено ймовірну розмову між тодішнім президентом Росії Дмитром Медведєвим та прем'єр-міністром Володимиром Путіним, в якому, згідно зі звітом, Путін визнав, що російський олігарх підкупив президента ФІФА, щоб Росія могла виграти право на проведення чемпіонату світу з футболу у 2018 році", – йдеться у звіті Мін'юсту США.

До слова: WADA відсторонила Росію від Олімпіади 2020 і чемпіонатів світу на 4 роки: що відомо

Згодом у 2012 році Стіл познайомив представників ФБР з двома британськими чиновниками, які володіли інформацією про можливі спроби Росією підкупити керівництво ФІФА.

А вже у 2015 році Стіл подав звіт ФБР, в якому вказав, що один з російських чиновників визнав, що Кремль підкупив керівництво ФІФА задля отримання права на проведення Чемпіонату світу з футболу у 2018 році.

Варто відзначити, що у звіті жодним чином не згадується ім'я Йозефа Блаттера. Хоча саме він займав пост президента ФІФА у 2011 році, коли відбулося визначення країни-господарки ЧС-2018. Також у звіті не названо ім'я й олігарха, який підкупив керівництво ФІФА.