Бущан розповів, що колись його порівнювали з Ф'юрі. Та і сам британський боксер подобався йому деякий час.

Дивіться також "Тайсон перетворюється на іншого персонажа": Красюк розповів, який Ф'юрі поза кадром

Бущан: Тайсон дуже здоровий

Це буде крутий поєдинок, бажаю Олександру успіху, щоб менше синців було у нього. Тайсон Ф’юрі мені теж подобався якийсь час. Мене інколи порівнюють з ним, коли я боксую. Трішки неспокійно, Тайсон дуже здоровий, але я впевнений, Олександр доведе, що він – абсолютний чемпіон,
– сказав Бущан.

Тренер з боксу Єгор Голуб тренує Дениса Берінчика. Але встиг попрацювати й з футболістами збірної України. В нього на тренуваннях були Георгій Бущан, Микита Бурда та Тарас Степаненко.

При цьому інколи футболісти проводять декілька тренувань, а потім не приходять. Дехто затримується на довше. І міг би навіть зробити кар'єру в боксі.

"Бущан – він Тайсон Ф'юрі. Антропометрія якраз підходить. І йому подобається, як Тайсон Ф'юрі боксує. Він навіть скопіювати може насправді", – про це він розповів в ексклюзивному інтерв'ю для 24 Каналу, яке вийшло наприкінці 2021 року.

Коли буде бій Усик – Ф'юрі

  • Нагадаємо, що дату бою між Усиком Ф'юрі остаточно узгоджено – поєдинок відбудеться 17 лютого в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія).
  • На кону будуть усі чотири чемпіонські пояси: три (WBA, WBO та IBF), що належать Усику, а також титул WBC Ф'юрі.
  • Бій Усик – Ф'юрі спочатку планували провести 23 грудня. Однак пізніше перенесли на більш пізню дату, оскільки британець провів поєдинок із Френсісом Нганну наприкінці жовтня.