Про це російський президент сказав на зустрічі з олімпійцями, передає "РИА Новости".

Читайте також: Олімпіада-2018 ще не стартувала, а вже є перший рекорд

Путін зазначив, що спортсменам добре відомо, як важко дістаються перемоги в сучасному спорті високих досягнень, чого вони варті, та скільки праці потрібно для цього докласти.

Удвічі складніше, коли спорт перемішується з якимись явно невластивими і чужими спорту подіями, явищами, з нанесеними обставинами, з політикою, чи ще чимось. Але втричі важче коли в країні у зв'язку з цим складається така складна суспільна оцінка, звучать найбільш різні, часом протилежні думки щодо цього, і це створює зовсім важкі умови для досягнення результату. Пробачте нам за те, що ми не змогли вас від цього захистити,
– сказав російський лідер.

Після цього президент зробив незвичну заяву, стверджуючи, що Росія завжди прагнула до чистого спорту без допінгу.

"Але у вас і у всіх любителів спорту не повинно бути ніяких сумнівів в тому, що Росія завжди буде виступати, і виступала, і буде підтримувати ідеї чистого спорту у всіх сенсах, в усіх відношеннях", – наголосив Путін.

Він також побажав удачі олімпійцям і закликав їх не думати про негатив, а зосередитися на спортивній боротьбі, адже за їхніми виступами стежитимуть мільйони уболівальників, "які вас люблять і сподіваються на вашу перемогу".

Нагадаємо, 5 грудня Міжнародний Олімпійський комітет повністю відсторонив збірну Росії від участі в Олімпіаді-2018 через допінг-скандал, щоправда "чистим" спортсменам все ж дозволили брати участь в Іграх під нейтральним прапором.