Про це пише у блозі на "Обозревателе" український плавець, призер Олімпійськіх ігор, чемпіон світу та Європи з плавання Денис Сілантьєв.

За його словами, перша складова – це мотивація.

"Успіх в самореалізації для паралімпейцев – це як сенс життя. Для них це як робота, завдяки якій вони можуть забезпечити собі життя, заробити хоч якийсь капітал на подальше час", – зазначає спортсмен.

За те, щоб дістатися на тренування, а потім назад додому – можна давати олімпійську медаль. Спуститися в під'їзд для них, якщо немає ліфта – дуже важко. Або дістатися на тренування і з тренування взимку,
– пише Сілантьєв.

Читайте також: Стало відомо, скільки отримають паралімпійці за перемоги у Ріо

Ще одна складова, за його словами, те, що у паралімпійців значно менша конкуренція, ніж в олімпійців.

"Наприклад, є дистанція в плавання – вільний стиль серед десяти класифікацій. У кожної з класифікацій по десять людей. Це означає, що у них більше можливостей виграти цю медаль. Адже в олімпійського спортсмена, наприклад, на дистанції бере участь 120 осіб. Різниця є різниця. І це одна зі складових", – додає призер Олімпіади.

Третьою складовою він назвав характер і оптимізм паралімпійців.

Нагадаємо, у ніч на 19 вересня у Ріо-де-Жанейро закрились XV Паралімпійські Ігри, які для національної збірної України стали найуспішнішими в історії. За підсумками змагань, синьо-жовта збірна посіла високе третє місце зі 117 медалями у доробку.