Про це він повідомив в ефірі 24 Каналу.

"Будь-яка справа робиться людьми і командою, яка включена в цю роботу. І ми почали робити все можливе, виходячи з власних ресурсів. Це сталося 25 років тому і почали з 44 місця в загальному рейтингу. І ми працювали щороку, щоб покращити цей результат. Завоювання медалей – це дуже непроста робота. І показали українському глядачу, який це спорт", – розповів президент Паралімпійського комітету.

Читайте також: Сушкевич про обурливі факти щодо участі Росії на Паралімпіаді-2018

Він також зазначив, що успіх української паралімпійської збірної викликав здивування міжнародних експертів.

І нашому успіху всі дивуються, особливо за кордоном. Міжнародні фахівці розуміють, що таке вигравати у великому спорті незрячим, людям з проблема опорно-рухового апарату. Тому на сьогоднішній день Україна дивує весь світ. І все ж основна причина нашого успіху – це команда. Ми робимо надзвичайні речі по адмініструванню, по менеджменту. Минулого літа була Дефлімпіада, і ми там зайняли 2 місце у загальному заліку,
– додав Сушкевич.

Він також наголосив, що надзвичайно великим чинником для успіху українських парлімпійців є те, що менеджмент комітету зміг працювати з державними інституціями.

Українська паралімпійська збірна здобула 22 медалі, посіла 6 місце у командному заліку, завоювавши 7 золотих медалей, 7 срібних та 8 бронзових.