За інформацією видання Sport Arena, після гри співробітник івано-франківського клубу вдарив по обличчю головного арбітра зустрічі Ігоря Бича.

Читайте також: Гармаш отримає суворе покарання за червону картку у матчі з "Шахтарем"

Видання повідомляє, що удар був такої сили, що у рефері пішла кров. На місце події викликали поліцію. Крім того, інцидент у своєму рапорті описав і делегат матчу.

За інформацією видання Sport Arena, співробітником "Прикарпаття" був адміністратор клубу Олександр Бурлака. На сайті команди пише, що він офіцер безпеки клубу.


Олександр Бурлака

Спочатку рапорт делегата вивчили в Комітеті арбітрів, після чого справу було передано в Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України, який своє рішення винесе вже в четвер. Якщо всі факти підтвердяться, порушнику загрожує відлучення від футболу як мінімум на декілька років.

Спорт24 звернувся за коментарем до МФК "Прикарпаття" з цього приводу. Однак у клубі відмовилися коментувати цю ситуації, заявивши, що у четвер, 11 квітня, КДК ФФУ винесе вердикт. Лише після цього представники івано-франківського клубу прокоментують, можливо, цю ситуацію.

У всіх трьох весняних матчах у ворота" Прикарпаття" призначалися пенальті, а футболісти команди сумарно отримали за три зустрічі 20 жовтих і 3 червоні картки. На сьогодні івано-франківський клуб займає 10-е місце в турнірній таблиці Першої ліги.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram