Українські паралімпійці здобули 117 комплектів нагород і посіли третє місце у загальному заліку. Традиційно українська паралімпійська збірна одна з найкращих у світі, а Паралімпіада 2016 року вже стала новим рекордом за кількістю відзнак. Сьогодні вночі наші Герої прилітають в міжнародний аеропорт Бориспіль.

Під повернення Паралімпійців, волонтери Рeople’s Рroject спільно з Sport for Peace відкривають проект "Герої паралімпіади" по типу Благодійного аукціона. Всі вже звикли до таких аукціонів – за визначену суму купуєш предмет мистецтва та насолоджуєшся їм вдома. Проте багато меценатів після викупу лоту, залишають його в соціальних закладах – дитячих садочках, музеях тощо. Волонтери ж пропонують за 190 грн оплатити друк постеру розміром 1,5х1,2 метри, що будуть розміщені на стінах станції столичного метро "Олімпійська".

Зробити це дуже просто. Заходьте на сайт волонтерів:

1) Обирайте фото Паралімпійця.

2) Вкажіть свої ім'я та прізвище (за бажанням).

3) Сплатите за друк постеру, який буде розміщено на платформі станції "Олімпійська" столичного метрополітену.

Ім'я мецената надрукують внизу обраного постера. Анонімні благодійники носитимуть ім’я – Народу України.

До речі, після обрання меценатом фото паралімпійця, воно буде зникати із списку запропонованих. Тож, не зволікайте!

Користуючись нагодою, волонтери хочуть не лише вчергове виказати своє захоплення героям-спортсменам, а й продемонструвати користувачам метро безмежність людьських можливостей та сили духу. Нагадати суспільству про забуту його частину. Поступово змінити суспільне ставлення до незручної досі проблеми.

Батьківщина має славитись турботою про своїх громадян не лише у дні спортивних змагань!

Фото наведені для прикладу. Зробити свій вибір всі зможуть на сторінці оплати.

Читайте також: Життя після фронту: клітинні технології поставили на ноги українського захисника