"Донбас" показав справжній чоловічий хокей, передає Xsport. Суперники з польського клубу "Тихи" спровокували бійку. "Донбас" терпіти образу відмовився. Від заворушення найбільше постраждали судді, які пробували зупинити забіяк.

Корективи у рівну гру вніс перший гол. Поляки буквально заштовхали шайбу у ворота. Арбітри фолу не вгледіли. До завершення періоду "Донбас" пропустив ще двічі. Зокрема, граючи у більшості. Українці не здалися і по перерві відродили інтригу. Спершу забив Лялька, а згодом Кузьмик.

Долю поєдинку вирішили за 15 секунд до фінальної сирени. "Донбас" кинувся в атаку, зняв голкіпера і поляки вразили порожні ворота. 4:2. Українці груповий етап Континентального кубка завершує на третьому місці.