Дистанцію 10-кілометрової лижної гонки Ковальчик подолала за 28 хвилин 17,8 секунди. Срібло дісталося шведці Шарлотті Калла (+18,4), а бронза - норвежці Терезі Йохауг (+28,3).

Краща з українок Валентина Шевченко фінішувала на 24-ій позиції (+2.15,2), Тетяна Антипенко - на 30-й (+2.49,1), Катерина Григоренко - на 48-й (+3.45,7), Марина Лісогор стала 57-ю (+ 5.17,6).

"Важкі умови, і я вдячна своєму сервісмену. Останні п'ять кілометрів траса була в жахливому стані, але умови для всіх рівні. Я дуже щаслива. Чи відчувала я біль? Я була занадто втомленою", – розповіла спортсменка після змагань.

Читайте також: Сочі-2014: Збірна Росії з хокею не без труднощів здолала словенців

Напередодні Ковальчик шокувала всіх заявою про те, що продовжуватиме виступи в Сочі, незважаючи на перелом кісток стопи.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook лижниця опублікувала фотографію рентгенівського знімка і написала: "Рентген моєї стопи. Багаторівневий перелом. З привітом для всіх "експертів". Спокійно, буду бігати далі".

Ковальчик пошкодила ногу ще під час тренувань в італійському місті Санта-Катерина. Ця травма не завадила їй зайняти шосте місце в олімпійському скіатлоні.