У Польщі сімнадцять ультрасів побили двох українців. Футбольні фанати зробили злочин без жодних на те підстав.

Варте уваги "Та пішли вони на**й": журналіст розніс Луческу за його вибачення після перемоги над Арісом

Переходять усі межі

Двоє громадян України потрапили у жахливу ситуацію в Польщі. Інцидент трапився у місті Каменець-Зомбковицький, котре розташоване на південному заході країни. Угрупування найактивніших футбольних фанатів побили та пограбували українців. Найгірше те, що ультраси не мале жодних підстав, аби скоїти злочин, тобто потерпілі стали жертвами "випадку".

Правоохоронці встановили, що група із сімнадцяти чоловіків, які мешкають у тамтешньому районі, прийшли до оселі, де мешкають двоє українців віком 18 та 44 роки. Футбольні вболівальники були озброєні кийками, палицями, трубами та мачете, а також хокейною ключкою. До того ж після побиття польські фанати пограбували громадян України, забравши в них понад 4000 злотих.

Без жодних на те підстав вони почали погрожувати й бити 44 і 18-річних чоловіків лише через їхню національність. Ударів вони завдавали небезпечними предметами, які принесли з собою спеціально для цього,
– зазначила представниця тамтешньої поліції Катежина Мазурек.

Місцеві правоохоронці у свою чергу уже встигли встановити особи усіх причетних до злочину. Шістьох з ультрасів затримали, одного з них заарештували, а решта перебуває під наглядом поліції. Також Кетижина Мазурек зазначила, що у справі плануються подальші арешти.