Ще у першому сегменті кваліфікації Маркус Ерікссон з Sauber помилився у сьомому повороті, через що вилетів з траси і розбив свій болід. Відтак він стартуватиме останнім. У той час між собою змагалися пілоти Mercedes та Ferrari, а також Red Bull.

Читайте також: Феттель проігнорував Путіна після гран-прі Росії: відео

Показати найкращий час пілотам заважав дощ. Пілоти були змушені постійно заїжджати в бокси, щоб замінити шини.

У другому сегменті кваліфікації лідерство захопили пілоти Mercedes – найкращий час показав Боттас, а за ним Хемілтон. Пілоти Ferrari Феттель та Райкконен були лише третій та четвертий відповідно. У той час Ріккардо з Red Bull не зумів пройти у третій сегмент кваліфікації через проблеми з мотором.

Ще у першому сегменті кваліфікації Феттель помилився, і його болід розвернуло. У третьому сегменті пілот Ferrari знову вилетів з траси. Це котувало йому місця на початку стартової решітки – він починатиме гонку з дев’ятої позиції.

Читайте також: Хемілтон розкритикував трасу у Росії: Зробіть її гоночною!

Найкращий час показав Хемілтон – 1:27,760 хвилини. Менше ніж 0,3 секунди йому програв напарник Боттас. З третьої позиції перегони розпочинатиме Ферстаппен з Red Bull. Поруч з ним – Райкконен. Варто відзначити п’яту позицію у Ромена Грожана з Haas.

Нагадаємо, гран-прі Японії відбудеться у неділю, 7 жовтня. Початок перегонів о 08:00 за київським часом.