Швейцарець Алан Меню який у кваліфікації завоював поул-позишн зумів втримати перше місце на старті дебютного заїзду.

А от тим хто був одразу позаду Алана пощастило менше. Ефектний прорив на старті вдався угорцеві Норберту Мікелісу на БМВ. Дует лідерів досить швидко відірвався від пелотону і Мікеліс хоч і не зумів підібратися до Меню на відстань атаки, але й сильно не відставав. Відтак, молодий гонщик влаштував справжнє свято місцевій публіці фінішувавши другим.

Третя позиція дісталася Хавьєру Вільї, а четвертим став лідер загального заліку Роберт Хаф, який стартував лише з хвоста пелотону.

Вже на початку другої гонки її довелося зупинити - Мікеліс, вочевидь натхненний своїм успіхом у першому ж повороті спробував вирватися вперед і зрештою залишив перегони, а незабаром на трасу ще й впав сильний дощ. Сейфіті-кар протримав гонщиків за собою два кола і згодом боротьба відновилася.

Першим на рестарт пішов Габріеле Тарквіні, однак італієць не довго зумів стримувати за своєю спиною пілотів "Chevrolet" Івана Мюллера та Роберта Хафа. У підсумку француз фінішував першим, а британець другим. Тарквіні ж задовільнився третьою позицією. У загальному заліку Хаф випереджає Мюллера на 31 очко.