Нагадаємо, 19 липня у білоруському клубі повідомляли, що контракт з Артемом Мілевським та капітаном команди Олексієм Гавриловичем було розірвано за згодою сторін. На той час Мілевський провів за "Динамо" 14 матчів, у яких відзначився 3 голами та 7 результативними передачами.

Читайте також: Жоден воротар збірної України не зміг впоратися з ударами Зінченка: відео

Головний тренер брестського клубу Марцел Лічка пояснив таке рішення у коментарі білоруській Tribuna.com. На момент, коли Мілевський покинув команду, Лічка був помічником Олексія Шпілевського.

"У нас було два вихідних. Я перебував у Чехії, а коли повернувся, він [Шпілевський] сказав, що ми без Савицького, Мілевського та Гавриловича. Я запитав: "Чому?", і він розповів, що вони пили в лазні. У той момент я був вражений: "Це божевілля! Навіщо?!" Савицький забив і віддав гольову, Мілевський був лідером команди. Він був кращої десяткою у всьому чемпіонаті Білорусі. Я не бачив тут гравця на його позиції краще за Артема. А Гаврилович – капітан та хороший центральний захисник, якого залучали до матчів збірної. Це були три дуже важливих для нас гравця. Але рішення приймалося без мого відома", – розповів Марцел Лічка.

При цьому він додав, що футболісти зверталися з проханням, щоб футболістів повернули до команди, але керівництво клубу не хотіло йти на такий крок.