Варто зазначити, що на трьох вогневих рубежах Підручний відстрілявся на нуль. Під час останньої стрільби Дмитро не зумів скористатися помилками суперників, допустивши один промах. Та у підсумку фініншував шостим.

"Сьогодні були важкі погодні умови, тому при хорошій стрільбі можна було боротись за високі місця. Я це розумів, і тому в першу чергу налаштовувався на стрільбу. На трасі намагався акуратно проходити спуски, адже переді мною впало кілька чоловік. Наприклад, Арнд Пайффер був безпосередньо переді мною, і я ледве встиг зреагувати. Трішки б ближче, і також би впав. Зі старту я зачепився за групу Пайффер, Фак, Єлісєєв і з ними добіг до рубежу. Друге коло відпрацював з Пайффером, а далі вже біг сам. На виході з останньої стрільби мені крикнули, що вийшов шостим і позаду ще двоє. Тому розумів, що борюсь за квіткову церемонію. Щодо промаху, то, скоріш за все, поспішив сам. Але сьогодні стріляти було дійсно важко", – зізнався після гонки Дмитро Підручний.

Читайте також: Нас багато поливали брудом, але сьогодні ми довели, що ми сильна команда, – Віта Семеренко

Нагадаєм, гонку-переслідування виграв норвежець Йоганнес Тінгнес Бьо. Його брат Тар'єй фінішував третім. На другій позиції гонку закінчив росіянин Логінов.