Федецький: Цю тему закрито

Цією думкою поділився колишній захисник збірної України Артем Федецький. Також футболіст відповів на запитання про Ярослава Ракицького та Анатолія Тимощука, які працюють на російській території.

Варте уваги Федецький розкритикував роботу Де Дзербі у Шахтарі

Артем запевнив, що під керівництвом Петракова у збірній не буде жодного гравця, який паралельно грає у Росії.

Знаючи Петракова, цю тему закрито і навіть не обговорюється,
– запевнив ексфутболіст Шахтаря.

"Ярик зробив свій вибір, це його право"

Федецький не став осуджувати Ярослава Ракицького, який свого часу обрав вектор кар'єри у сторону Росії. З того часу йому більше не дзвонили з розташування збірної України. На думку Артема, у національній команді є гідна молода заміна у центр захисту.

"Він зараз грає в Росії, тож це питання теж закрите. Ярик зробив свій вибір, і це його право. Нам його судити не слід. Я завжди казав, що він хороший футболіст, але зараз це вже не актуально, на його позиції є якісні футболісти у збірній, ті самі Забарний, Матвієнко. Це питання з порядку денного знято" – відповів футболіст.

Тимощук востаннє був в Україні 5 – 6 років тому

Щодо Анатолія Тимощука, який у час футбольної кар'єри вважався одним із найбільших патріотів збірної, то він вже давно не приїжджав в Україну – п'ять чи шість років. Артем додав, що раніше кожного року тепер вже асистент головного тренера Зеніту приїжджав у рідну країну, щоб взяти участь у новорічному турнірі.

Відтоді ексгравець Баварії більше не прилітав в Україну.