Як відомо, Виконавчий комітет Української асоціації футболу 17 березня прийняв рішення щодо призупинення всіх змагань на території країни.

Важливо Коронавірус і спорт – скасовані і перенесені події в режимі онлайн

Першим на карантин пішов ковалівський "Колос". Також "Колос" закупив необхідні препарати для лікарень у зв'язку з коронавірусом.

Згодом про паузу в тренуваннях оголосила полтавська "Ворскла". Полтавчани пішли у вимушену відпустку до 3 квітня, а гравці і персонал будуть знаходитися в самоізоляції.

Також 17 березня про ідентичне рішення повідомили львівські "Карпати". Гравцям і персоналу "зелено-білих" до особливого розпорядження рекомендується перебувати вдома, дотримуватися санітарних норм і вживати профілактичних заходів.

18 березня "Динамо" і "Шахтаря" призупинили тренувальний процес і розпустили своїх гравців на карантин до кінця тижня. Футболісти лідерів чемпіонату України залишаться вдома до 22 березня, після чого будуть діяти по ситуації.

Також зупинили роботу "Олександрія" і ФК "Львів", а гравці "Маріуполя" залишаться на карантині до 26 березня. Що стосується "Зорі" і "Дніпра-1", то у них на 19 березня заплановані тренування, хоча вони можуть внести зміни в свої плани, а футболістам "Десни" надали кілька вихідних.

  • Прем'єр-ліга достроково закінчить сезон, якщо тимчасове припинення затягнеться до 10 травня.
  • Журналіст Ігор Бурбас інформує, що за рекомендаціями УЄФА усі чемпіонати мають завершитися до 21 червня.

Через коронавірус в Україні діє карантин: що відомо

  • 11 березня Кабмін оголосив, що з 12 березня запроваджується карантин на загальнонаціональному рівні. Діятиме він до 3 квітня.
  • У всіх навчальних закладах України скасували навчання.
  • Заборонено проводити масові заходи, у яких беруть участь понад 200 осіб. Це – культурні події, спортивні та розважальні заходи.
  • Заборона не стосується заходів державної необхідності.
  • З 16 березня Україна заборонила в'їзд для іноземців. Заборона не стосується тих іноземних громадян, які мають дозвіл на тимчасове або постійне проживання в Україні.
  • З 17 березня Україна припиняє пасажирське авіасполучення. Зупинено залізничне сполучення з Польщею, а також Росією та Білоруссю.
  • Консульські закордонні установи, консульські відділи в міжнародних пунктах пропуску та департамент консульської служби МЗС тимчасово припинили ведення прийому громадян і видачу віз.

факти про коронавірус що відомо профілактика коронавірусу
Що треба знати про коронавірус / Інфографіка 24 каналу

Найцікавіші новини спорту – підписуйтеся на наш Twitter та Telegram.