“Я не хочу, щоб брати Клички йшли з боксу. Я не заглядаю за спину Фірті, просто планую своє майбутнє. Якщо Віталій залишиться в боксі, який кращий бій можна придумати? Який бій ви більше хотіли б побачити: Віталій Кличко – Бермейн Стіверн чи Віталій Кличко – Деонтей Вайлдер? Я думаю, що, можливо, 100% людей проголосували б за бій Кличко – Вайлдер", - розповів боксер в інтерв'ю Boxingscene.com.

Вайлдер зізнається, що його задовольнить будь-який розвиток подій. Якщо Кличко-старший завершить кар'єру, а його вакантний титул розігруватимуть Стіверн і Арреола, американець готовий зустрітись з переможцем.

Хто б з них не переміг, насолоджуватися чемпіонством їм доведеться недовго. Але більш почесно було б відібрати титул у чемпіона, який вже довго домінує в дивізіоні, - вважає Вайлдер.

"Я хочу битися з обома братами Кличками, але справа в тому, що Віталій знаходиться на межі завершення кар’єри, тому що він вже в політиці і хоче стати президентом. Тому з ним потрібно зустрічатися спочатку. Володимир, думаю, виступатиме ще років п’ять. Я не думаю, що він збирається завершувати кар’єру”, - додав він.

До слова, американський боксер Деонтей Вайлдер вважає, що він вже готовий вийти на ринг проти Володимира Кличка, оскільки достатньо знає про нього з тренувального табору.